Práce Nabídka zaměstnání

Brigáda na DPP | Postavte s námi optické sítě

ARENIS s.r.o.

Tyršova 158, Spálené Poříčí

Eva Kuncová
608 753 753
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 110,- až 150,- Kč

Pracovní náplň:
Hledáme do týmu šikovného a manuálně zručného brigádníka, který bude vypomáhat zkušeným technikům při výstavbě optických sítí. Zejména realizaci pokládky, zafukování optických kabelů, svařování a instalaci optické kabeláže v lokalitách Plzeň-jih, ale i ostatní pomocné práce jako je například převoz nářadí, příprava materiálu a další.
Hledáme člověka pro nepravidelnou spolupráci v období březen - září dle domluvy.
Pracovní okruh zájemců ideálně do 30 km. Místo vykonávání práce v okolí Spáleného Poříčí.
Požadujeme:
Flexibilnost, pečlivost a zodpovědnost
Dobrou fyzickou kondici a manuální zručnost
Odpovědnost za odvedenou práci
Trestní bezúhonnost
Výhodou:
Řidičský průkaz skupiny B + E
Co vám můžeme nabídnout:
Práci na DPP
Zaškolení od zkušených techniků
Dynamickou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
Podílení se na budování infrastruktury internetové sítě
Jistotu v dlouhodobě fungující firmě
Hodinovou mzdu až 150 Kč/hod.
V případě zájmu nám prosím napište na e-mail: kariera@internethned.cz nebo nám zavolejte na 800 753 753.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.